21619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21619,theme-stockholm,stockholm-core-2.0.9,woocommerce-no-js,select-theme-ver-6.8,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_center,qode-single-product-thumbs-below,woocommerce-page-builder,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24771,elementor-page elementor-page-21619

Online kurzy

Jsou pro mě propojení teorie s praxí. Výsledek dlouholetého sledování toho, co lidé v jednotlivých oborech a povoláních potřebují. Destilace témat z mé dlouholeté práce tlumočnice a překladatelky a působení v každém z nabízených oborů kombinovaná z bohatými zkušenostmi, které jsem získala jako lektorka jazyků. Zábava motivovaná přesvědčením, že jsme na světě proto, abychom se učili a rozvíjeli k vyššímu (nejen) jazykovému sebevědomí a vzájemnému porozumění.

 

Koupí kurzu získáte časově neomezený přístup k obsahům, které Vás budou bavit, naučíte se přesně to, co je v daném oboru potřeba. Každý kurz obsahuje až 180 cvičení, 30 jednoduše vysvětlených gramatických témat a 30 videonahrávek, fráze přímo ze života i doplňkové texty z praxe.  Ostatně už Mefisto v Goethově „Faustu“ řekl, že „Šedivá je všechna teorie, kde zlatý strom života se zelená“. Myslím, že měl pravdu. Posuďte sami – shlédněte přiložené video nebo klikněte na detaily uvedené u každého kurzu.