21616
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21616,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-6.8,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_center,qode-single-product-thumbs-below,woocommerce-page-builder,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24771,elementor-page elementor-page-21616,currency-czk

 

 

 

Zdarma? Pche – to nechodí ani smrt. Protože i ta vás stojí život.

Němčina zdarma? Nemožné! Za tím něco bude!,

 

Máte pravdu. Je.

 

Můj idealismus a snaha zlepšit svět. Nebo aspoň životní a pracovní podmínky. Potřeba pomoct všem, kterým není rozumět. Motivace zmírnit frustraci všech, kteří musí kvůli neznalosti jazyka pracovat za minimální mzdu. Naděje, že zlepším porozumění mezi národy. Ideál světa, ve kterém všichni dělají práci, která je baví pro zaměstnavatele, kterého si svobodně vyberou. Obraz školy pro dospělé, kde je výuka hrou.      

 

Je-li vám alespoň něco z toho blízké, jste tu správně. Ukážu vám jak zvládnout němčinu každodenního života, jak obstát u německy mluvícího zaměstnavatele a jak se německy nejen učit, ale i naučit.

Jak BÝT NĚMECKY V POHODĚ? Stačí si vybrat jednu z následujících možností němčiny zdarma:

Školička špílem

Školička špílem

Zapomeňte na nudné hodiny, gramatiku, členy a další podivné noční můry! Jsou vám k ničemu. Pojďte si raději hrát! Vstupte do ŠKOLIČKY ŠPÍLEM!

Němčina do práce

Němčina do práce - Krabička první záchrany

Jste ve firmě noví? Chcete si domluvit schůzku, získat radu či informaci? Udělat dojem na zaměstnavatele? Využijte NĚMECKOU KPZ!

Jak se německy naučit

Jak se německy neučit, ale naučit

Udělám to – řeknu Vám své TAJEMSTVÍ! Musí ven, i když mě všichni zastánci klasické výuky asi ukamenují. Nevadí, prozradím to!