21616
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21616,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,currency-czk

Online výuka

Je pro mě především spolupráce – spolujízda v rychlém či pomalém tempu podle Vašeho výběru. Neslibuji tedy, že Vás naučím německy, ale pomůžu Vám vytvořit rámec, abyste se německy naučili sami.

 

Proč? Protože mě to celé nesmírně baví! Mám dlouholeté zkušenosti s výukou němčiny i češtiny pro německy mluvící cizince, vyučuji ve vídeňské škole pro studium slovanských jazyků, využití jazyka v jednotlivých oborech je pro mě denním chlebem,  vím, co je při praktickém použití jazyků důležité, chápu všechny možné potíže, se kterými se můžete při výuce potýkata a je mi jasné, že jsme všichni stejní. Učíme se pouze to, co nás baví!

 

Chcete se naučit německy, zazářit v oboru a zjistit jak vypadá zábavná výuka korunovaná prokazatelnými výsledky? 

 

Kupte si jeden z připravených online kurzů! Poskytnou Vám pevné základy, které můžeme společně dále rozšiřovat v rámci další individuální výuky po Skypu přesně podle Vašich  časových možností, schopností, představ a  praktických potřeb.  Dohlédnu na Vaše směřování, motivaci i cíle výuky, opravím možné chyby i domácí úkoly a nachystám Vám témata, která Vás budou bavit!

 

Chcete, aby Vás němčina nenápadně a účinně provázela každým měsícem běžného roku? Chcete si rozšířit stávající znalosti, zůstat stále “v kondici”? Získat přehled o dění v konkrétním měsíci, naučit se nová slovíčka? Procvičovat porozumění jednoduchým aktuálním textům, které se každý měsíc objevují přímo v rakouském tisku či které lze slyšet přímo na ulici / v restauraci / na sjezdovce / v horské chalupě apod.? Chcete si procvičit gramatiku? Objednejte si “Měsíc s němčinou”! Každý první týden zakoupeného měsíce dostanete čtyři týdny zábavy, poučení a také výuky v jednom!