Německy v pohodě | Mgr. Soňa Felixová
21616
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21616,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,currency-czk

Online výuka

Je pro mě především spolupráce – spolujízda v rychlém či pomalém tempu podle Vašeho výběru. Neslibuji tedy, že Vás naučím německy, ale pomůžu Vám vytvořit rámec, abyste se německy naučili sami.

 

Proč? Protože mě to celé nesmírně baví! Mám dlouholeté zkušenosti s výukou němčiny i češtiny pro německy mluvící cizince, vyučuji ve vídeňské škole pro studium slovanských jazyků, využití jazyka v jednotlivých oborech je pro mě denním chlebem,  vím, co je při praktickém použití jazyků důležité, chápu všechny možné potíže, se kterými se můžete při výuce potýkata a je mi jasné, že jsme všichni stejní. Učíme se pouze to, co nás baví!

 

Chcete se naučit německy, zazářit v oboru a zjistit jak vypadá zábavná výuka korunovaná prokazatelnými výsledky? 

 

Kupte si jeden z připravených online kurzů! Poskytnou Vám pevné znalostí v každém z nabízených oborů, získáte zde vysvětlení gramatiky, cvičení, řešení i videa ke všech probíraným gramatickým jevům. Samozřejmostí jsou také praktické fráze i doplňkové texty z praxe. Více na  https://nemcinatlumoceni.cz/online-kurzy/

 

Chcete, aby Vás němčina nenápadně a účinně provázela každým měsícem běžného roku? Chcete si rozšířit stávající znalosti, zůstat stále “v kondici”? Získat přehled o dění v konkrétním měsíci, naučit se nová slovíčka? Procvičovat porozumění jednoduchým aktuálním textům, které se každý měsíc objevují přímo v rakouském tisku či které lze slyšet přímo na ulici / v restauraci / na sjezdovce / v horské chalupě apod.? Objednejte si “Měsíc s němčinou”! Každý první týden zakoupeného měsíce dostanete čtyři týdny zábavy, poučení a také výuky v jednom!

 

Potřebujete vysvětlit gramatiku přesně podle Vašich individuálních potřeb? Je-libo německá konverzace k vybraným tématům? Procvičování? Příprava na zkoušky či pohovory v němčině všeho druhu? Domluvte si invidivuální online hodinu výuky němčiny! Efektivní výuka, která Vás bude bavit! Při online výuce postupujeme podobně jako ve třídě, tabuli nahrazuje obrazovka, potřebujete pouze funkční kameru a dobrý zvuk. Slovní zásobu i záznam celé hodiny ode mně dostanete ještě tentýž den emailem – celou hodinu si tak můžete kdykoliv zopakovat.