21616
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21616,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-6.8,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_center,qode-single-product-thumbs-below,woocommerce-page-builder,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,currency-czk

Online výuka

Je pro mě především spolupráce – spolujízda v rychlém či pomalém tempu podle Vašeho výběru. Neslibuji tedy, že Vás naučím německy, ale pomůžu Vám vytvořit rámec, abyste se německy naučili sami.

 

Proč? Protože mě to celé nesmírně baví! Mám dlouholeté zkušenosti s výukou němčiny i češtiny pro německy mluvící cizince, vyučuji ve vídeňské škole pro studium slovanských jazyků, využití jazyka v jednotlivých oborech je pro mě denním chlebem,  vím, co je při praktickém použití jazyků důležité, chápu všechny možné potíže, se kterými se můžete při výuce potýkata a je mi jasné, že jsme všichni stejní. Učíme se pouze to, co nás baví!

 

Chcete se naučit německy, zazářit v oboru a zjistit jak vypadá zábavná výuka korunovaná prokazatelnými výsledky? 

 

Kupte si jeden z připravených ONLINE KURZŮ ODBORNÉ NĚMČINY! Poskytnou Vám pevné znalostí v každém z nabízených oborů, získáte zde vysvětlení gramatiky, cvičení, řešení i videa ke všech probíraným gramatickým jevům. Samozřejmostí jsou také praktické fráze i doplňkové texty z praxe. Více pod záložkou online kurzy.

 

Chcete se přesvědčit o tom, že je němčina zábava?  Přihlaste se do  ŠKOLY a ŠKOLIČKY ŠPÍLEM!  Najdete v ní pravidelně aktivity, které Vám pmohou rozšířit a udržet Vaše jazykové znalosti. Procvičíte si témata témata  obecné i odborné němčiny, objevíte  hříčky, kvízi, procvičování a další jazykové taškařice, které Vás budou bavit! A to celé zdarma!

 

Potřebujete vysvětlit gramatiku přesně podle Vašich individuálních potřeb? Je-libo německá konverzace k vybraným tématům? Procvičování? Příprava na zkoušky či pohovory v němčině všeho druhu? Domluvte si INDIVIDUÁLNÍ HODINU S NĚMČINOU! Přichystám Vám ji na míru – přesně podle Vašich potřeb. Při online výuce budeme postupovat podobně jako ve třídě, tabuli nahradí obrazovka, potřebujete pouze funkční kameru a dobrý zvuk. Slovní zásobu i záznam celé hodiny ode mně dostanete ještě tentýž den emailem – celou hodinu si tak můžete kdykoliv zopakovat.

No products were found!

Škola a školička špílem
ZDARMA