Německy v pohodě | Mgr. Soňa Felixová
21608
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21608,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,currency-czk

O mně / Reference / Ceny

Vždycky jsem věděla, že chci dělat „něco s jazyky a lidmi“. Toto něco mě navíc ještě mělo bavit. Mělo to také měnit svět (přinejmenším v mých představách) k lepšímu. A tak jsem se – se vší vášní, po ukončeném studiu germanistiky a filozofie a po mnohých kurzech dalšího vzdělávání – stala tím, čím dnes jsem:

 

  • Tlumočnicí.
  • Překladatelkou.
  • Učitelkou jazyků.

 

K Vašim službám – již od roku 2001. A od nedávna i na videu https://www.youtube.com/watch?v=r9ovh99Lxsg

 

Reference

Pracuji pro mnohé velké nadnárodní firmy, ale i pro pro česky nebo německy mluvící podnikatele a soukromé osoby.  Všech mých klientů si cením bez výjimky, mezi nejznámnější patří například BoschABBE.ONLesy ČRVeletrhy BrnoDemagBroseBertelsmannBramacTrumpfGeneral DynamicsPassivhaus InstitutMěsto Brno či neziskové organizace Friends of the Earth a CVČ Lužánky.

Ceny