27153
page-template-default,page,page-id-27153,theme-stockholm,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-6.8,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_center,qode-single-product-thumbs-below,woocommerce-page-builder,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24771,elementor-page elementor-page-27153

Dobrý den,

děkuji moc!

Právě jste se rozhodli naučit NĚMECKY SRDCEM! A jedině srdce je skvělý nástroj k tomu, jak se pořádně zabydlet. V jazyce i v jakékoliv nové zemi, kde se chcete cítit jako doma.

V mých praktických tipech Vám postupně ukážu pět exkluzivních možností, jak tohoto pocitu co nejrychleji dosáhnout. Všechny jsem je vyzkoušela na vlastní kůži v době, kdy jsem se přestěhovala do Rakouska a proto vím, že fungují.

Zkuste je taky! Nebudete litovat!

Myslíte si, že ke spokojenosti v německy mluvících zemích patří také pracovní pozice, která bude odpovídat Vašim představám a kvalifikaci? V kurzu NĚMČINA DO PRÁCE Vám vysněnou práci pomohu najít. Stačí kliknout SEM!  

Pro účast v kurzu bohatě stačí, když budete rozumět pětině některé audionahrávky, které jsou součástí tipů Německy srdcem.

Zbytek se naučíme spolu 😊.

Přeji pěkné čtení i poslech!

Mgr. Soňa Felixová (Německy v pohodě)

www.nemcinatlumoceni.cz

 

Přidejte se do FB skupiny Němčina do práce i pro život. 

 

Těším se na Vás a moc!

 

Soňa Felixová