24986
page-template-default,page,page-id-24986,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-6.8,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_center,qode-single-product-thumbs-below,woocommerce-page-builder,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24771,elementor-page elementor-page-24986,currency-czk

Jak se německy neučit, ale naučit!

Jak se německy naučit

Udělám to – řeknu Vám své TAJEMSTVÍ! Musí ven, i když mě všichni zastánci klasické výuky asi ukamenují. Nevadí, prozradím to! Znám „prameny“, které studentkám i studentům přináší radost, nadšení, smích, znalosti i skvělé pokroky ve výuce.

 

Chcete je také? Chcete se učit jen tak, mimochodem a bez námahy? Na zastávce tramvaje, během přestávky na oběd či dokonce přímo ve školní lavici nebo ještě lépe pod ní? Potřebujete vlastní tempo? Zábavu a vzrušení?

 

Není problém. Ukážu Vám zdroje, které jsem rozdělila podle jednotlivých pokročilostí a výčtu jejich výhod či nevýhod.

Dám Vám 8 stran tipů, co, jak a kde číst. Dám Vám 8 stran tipů, kde najít ty správné online hry a pořádně „pařit“.

 

S radostí, zdarma a Německy  v pohodě!

 

Rozhodněte se, co Vás baví, jdeme do toho! Knihy, četba, literatura, tištěné věci? Nebo raději mobil, počítače, hry? Stačí správně kliknout a čerpat:

.
.