24986
page-template-default,page,page-id-24986,theme-stockholm,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-6.8,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_center,qode-single-product-thumbs-below,woocommerce-page-builder,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24771,elementor-page elementor-page-24986

Němčina srdcem!

Jste v německy mluvícím prostředí a snažíte se do něj zapadnout? Hledáte tipy, jak se pohodově integrovat v cizí zemi? Pracujete v německém prostředí, ale nikdo se s vámi moc nebaví? Chcete si povídat s lidmi, ale bojíte se je oslovit? Stydíte se za svůj přízvuk? Pojďtet s tím něco udělat! Naučte se vnímat němčinu srdcem! Naučte se německy myslet!

 

Využijte mých 10 osvědčených triků na to, jak se efektivně naučit německy v německém prostředí. Přihlašte se k odběru 5 emailů, kde vám řeknu i ukážu jak jít němčině naproti.

 

Objevíte zajímavá místa, kde němčinu procvičíte. Přečtete si rady v češtině, které vám namluvím i německy jako drobné poslechové cvičení. Ukážu vám postupy, které mi pomohly si z Rakouska vytvořit můj druhý domov.

Chcete se v německy mluvícím prostředí cítit jako doma? Pojďme na to!

.
.