24955
page-template-default,page,page-id-24955,theme-stockholm,stockholm-core-1.2.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-6.8,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,,qode_menu_center,qode-single-product-thumbs-below,woocommerce-page-builder,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24771,elementor-page elementor-page-24955

Hallo, Servus und Guten Tag!

 

Jetzt ist es so weit! Wir starten zusammen los, Sie sind dabei und ich freue mich wahnsinning!

 

Ups… promiňte 😊. Vlastně jsem Vám chtěla psát česky, ale nechala jsem se strhnout. Vašimi budoucími úspěchy, znalostmi a tím, jak si spolu už za chvíli krásně povykládáme. O tom, co potřebujete. O tom, co Vás baví. O všem, o čem budete chtít. 

 

Německy a v pohodě!

 

Ale hlavně Vám chci poděkovat. Za vaši objednávku NĚMČINY DO PRÁCE – KRABIČKY PRVNÍ ZÁCHRANY. Za to, že chcete mluvit a rozumět a za to, že Vás u tohoto záměru mohu doprovázet.

 

Vrtá Vám v němčině něco hlavou? Chcete vidět zajímavé příklady využití gramatiky získané přímo na některém z pracovišt v německy mluvícím prostředí, které Vám pomohou si během chvíle zapamatovat to, co se jiní  učí léta pouze z učebnic? Potřebujete pomoct se studiem, chcete si rozšířit či udržovat znalosti, které již máte a patřit mezi nás – „fajnšmekry“?

 

Přidejte se do FB skupiny Němčina do práce i pro život. 

 

Těším se na Vás a moc!

 

Soňa Felixová